Cozy Campfire fles 19%

25,00

Uitverkocht

Een eisbock-versie van onze Triple IPA – intens, verwarmend en gebotteld in een grote fles. Voor de liefhebber van uitgesproken smaken en bijzondere momenten.

Categorie:
SHARE

Over dit bier

Wat gebeurt er als je een Triple IPA onder handen neemt met de eisbock-methode? Dan krijg je dit krachtige bier van Brouwerij Kees: geconcentreerd, vol en boordevol smaak. In plaats van een blik is dit zwaargewicht afgevuld in een grote fles – perfect om te delen of cadeau te doen.

De eisbock-techniek haalt het water deels uit het bier, waardoor de smaken nóg intenser worden. Verwacht een krachtige body, diepe hoparoma’s en een aangename alcoholwarmte die je meteen voelt. Een bier om rustig voor te gaan zitten, samen op een koude winteravond of gewoon als traktatie voor jezelf. Geen doorsnee IPA, maar een echte beleving.

Informatie

Alcoholpercentage

19%

Bierstijl

Eisbock

Inhoud

75cl

TOP
Winkelwagen 0
Recent bekeken 1

Blijf op de hoogte!

Ook op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen rondom KEES? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!

Leeftijdscheck

Om deze webwinkel te bezoeken moet u 18 jaar of ouder zijn.